У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Славута-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Славута-1:

Поточний розклад електричок Дворецька - Славута-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 40 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Славута-1 о 19 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 886К сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Дворецька і Славута-1 цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Басів Кут(20.43), Здолбунів-Південний(21.07), Українка(21.24), Бадівка(21.56), Баранне(22.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Славута-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Славута-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Славута-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6286 Рівне Шепетівка 17.40
Дворецька
19.10
Славута-1
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.38
Дворецька
22.24
Славута-1
1 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Славута-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Славута-1 — Дворецька