У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Стохід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Стохід:

Поточний розклад електричок Дворецька - Стохід включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Стохід о 11 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Дворецька і Стохід цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Рівне(08.49), Оржів(09.20), Олика(09.54), Клепачів(10.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Стохід, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Стохід ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Стохід можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Здолбунів Ковель 08.47
Дворецька
11.15
Стохід
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Стохід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .