У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дивлин - Білокоровичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дивлин - Білокоровичі:

Поточний розклад електричок Дивлин - Білокоровичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 29 хв зі станції Дивлин і прибуває на станцію Білокоровичі о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6485 сполученням Коростень - Олевськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Дивлин і Білокоровичі цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дивлин - Білокоровичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дивлин Білокоровичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дивлин - Білокоровичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Коростень Олевськ 10.16
Дивлин
10.28
Білокоровичі
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6483 Коростень Олевськ 11.51
Дивлин
12.03
Білокоровичі
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Коростень Олевськ 21.29
Дивлин
21.41
Білокоровичі
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дивлин -Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дивлин — Білокоровичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білокоровичі — Дивлин