У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6481 сполученням Коростень - Олевськ відправляється зі станції Коростень о 09.10 і прибуває на станцію Олевськ о 11.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.10
Чигирі 09.19 1 хв  09.20 9 хв 
Кожухівка 09.23 1 хв  09.24 13 хв 
Купище 09.30 1 хв  09.31 20 хв 
Клочки 09.35 1 хв  09.36 25 хв 
Великий Ліс 09.42 1 хв  09.43 32 хв 
Лугини 09.48 2 хв  09.50 38 хв 
Красностав 09.56 1 хв  09.57 46 хв 
Кремне 10.04 1 хв  10.05 54 хв 
Путиловичі 10.09 1 хв  10.10 59 хв 
Дивлин 10.15 1 хв  10.16 1 г  5 хв 
Малий Дивлин 10.20 1 хв  10.21 1 г  10 хв 
Білокоровичі 10.28 2 хв  10.30 1 г  18 хв 
Нові Білокоровичі 10.35 1 хв  10.36 1 г  25 хв 
Діброва-Олевська 10.43 1 хв  10.44 1 г  33 хв 
Рудня-Радовельська 10.54 1 хв  10.55 1 г  44 хв 
Пояски 11.04 1 хв  11.05 1 г  54 хв 
Тепениця 11.13 1 хв  11.14 2 г  3 хв 
Олевськ 11.23 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6481 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31