У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6481 сполученням Коростень - Олевськ відправляється зі станції Коростень о 09.10 і прибуває на станцію Олевськ о 11.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.10
Чигирі 09.19 1 хв  09.20 9 хв 
Кожухівка 09.23 1 хв  09.24 13 хв 
Купище 09.30 1 хв  09.31 20 хв 
Клочки 09.35 1 хв  09.36 25 хв 
Великий Ліс 09.42 1 хв  09.43 32 хв 
Лугини 09.48 2 хв  09.50 38 хв 
Красностав 09.56 1 хв  09.57 46 хв 
Кремне 10.04 1 хв  10.05 54 хв 
Путиловичі 10.09 1 хв  10.10 59 хв 
Дивлин 10.15 1 хв  10.16 1 г  5 хв 
Малий Дивлин 10.20 1 хв  10.21 1 г  10 хв 
Білокоровичі 10.28 2 хв  10.30 1 г  18 хв 
Нові Білокоровичі 10.35 1 хв  10.36 1 г  25 хв 
Діброва-Олевська 10.43 1 хв  10.44 1 г  33 хв 
Рудня-Радовельська 10.54 1 хв  10.55 1 г  44 хв 
Пояски 11.04 1 хв  11.05 1 г  54 хв 
Тепениця 11.13 1 хв  11.14 2 г  3 хв 
Олевськ 11.23 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6481 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031