У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Коростень — Олевськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Олевськ номер 6481 відправляється зі станції Коростень о 09.32 і прибуває на станцію Олевськ о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6481 Коростень - Олевськ пролягає по таким станціям як Чигирі, Кожухівка, Купище, Клочки, Великий Ліс, Лугини, Красностав, Кремне, Путиловичі, Дивлин, Малий Дивлин, Білокоровичі, Нові Білокоровичі, Діброва-Олевська, Рудня-Радовельська, Пояски, Тепениця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.32
Чигирі 09.41 1 хв  09.42 9 хв 
Кожухівка 09.45 1 хв  09.46 13 хв 
Купище 09.52 1 хв  09.53 20 хв 
Клочки 09.57 1 хв  09.58 25 хв 
Великий Ліс 10.04 1 хв  10.05 32 хв 
Лугини 10.10 2 хв  10.12 38 хв 
Красностав 10.18 1 хв  10.19 46 хв 
Кремне 10.26 1 хв  10.27 54 хв 
Путиловичі 10.31 1 хв  10.32 59 хв 
Дивлин 10.37 1 хв  10.38 1 г  5 хв 
Малий Дивлин 10.42 1 хв  10.43 1 г  10 хв 
Білокоровичі 10.50 2 хв  10.52 1 г  18 хв 
Нові Білокоровичі 10.57 1 хв  10.58 1 г  25 хв 
Діброва-Олевська 11.05 1 хв  11.06 1 г  33 хв 
Рудня-Радовельська 11.16 1 хв  11.17 1 г  44 хв 
Пояски 11.26 1 хв  11.27 1 г  54 хв 
Тепениця 11.35 1 хв  11.36 2 г  3 хв 
Олевськ 11.45 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6481 Коростень — Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031