У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дивлин - Купище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дивлин - Купище:

Поточний розклад електричок Дивлин - Купище включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 52 хв зі станції Дивлин і прибуває на станцію Купище о 06 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6484 сполученням Олевськ - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Дивлин і Купище цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Путиловичі(16.28), Лугини(16.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дивлин - Купище, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дивлин Купище ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дивлин - Купище можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6480 Олевськ Коростень 05.52
Дивлин
06.35
Купище
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 14.58
Дивлин
15.42
Купище
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6484 Олевськ Коростень 16.23
Дивлин
17.07
Купище
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дивлин -Купище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дивлин — Купище

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Купище — Дивлин