У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Купище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Купище:

Актуальний розклад електричок по станції Купище містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Купище з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 41 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Клочки, Кожухівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Купище відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Олевськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Купище відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 17.14 1 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Купище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Купище