У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дивлин - Тепениця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дивлин - Тепениця:

Поточний розклад електричок Дивлин - Тепениця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 29 хв зі станції Дивлин і прибуває на станцію Тепениця о 22 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6483 сполученням Коростень - Олевськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Дивлин і Тепениця цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Малий Дивлин(11.55), Діброва-Олевська(12.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дивлин - Тепениця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дивлин Тепениця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дивлин - Тепениця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Коростень Олевськ 10.16
Дивлин
11.13
Тепениця
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6483 Коростень Олевськ 11.51
Дивлин
12.48
Тепениця
57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Коростень Олевськ 21.29
Дивлин
22.25
Тепениця
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дивлин -Тепениця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дивлин — Тепениця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тепениця — Дивлин