З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Феськи - 6 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Феськи - 6 Км:

Поточний розклад електричок Феськи - 6 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 51 хв зі станції Феськи і прибуває на станцію 6 Км о 05 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6159 сполученням Золочів - Харків-Балашівський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Феськи і 6 Км цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Чепелине(06.15), Курортна(06.34), Рижів(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Феськи - 6 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Феськи 6 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Феськи - 6 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6157 Золочів Харків 04.51
Феськи
05.47
6 Км
56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6159 Золочів Харків 06.12
Феськи
07.16
6 Км
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Феськи -6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .