У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Герсеванівський - Роздольський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Герсеванівський - Роздольський:

Поточний розклад електричок Герсеванівський - Роздольський включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 07 хв зі станції Герсеванівський і прибуває на станцію Роздольський о 18 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Герсеванівський і Роздольський цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Герсеванівський - Роздольський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Герсеванівський Роздольський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Герсеванівський - Роздольський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Герсеванівський та Роздольський – 19.9 км. Ціна квитка на електричку Герсеванівський Роздольський складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Герсеванівський -Роздольський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Герсеванівський — Роздольський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздольський — Герсеванівський