У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Герсеванівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Герсеванівський:

Поточний розклад електричок Роздольський - Герсеванівський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 58 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Герсеванівський о 20 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Бірки - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Роздольський і Герсеванівський цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Герсеванівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Герсеванівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Герсеванівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Герсеванівський – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Герсеванівський складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Герсеванівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Герсеванівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Герсеванівський — Роздольський