У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гніздичів - Піщани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гніздичів - Піщани:

Поточний розклад електричок Гніздичів - Піщани включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 08 хв зі станції Гніздичів і прибуває на станцію Піщани о 06 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6085 сполученням Ходорів - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Гніздичів і Піщани цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Покрівці(18.35), Ходовичі(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гніздичів - Піщани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гніздичів Піщани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гніздичів - Піщани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6081 Ходорів Стрий 06.08
Гніздичів
06.27
Піщани
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.30
Гніздичів
18.51
Піщани
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гніздичів -Піщани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гніздичів — Піщани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Піщани — Гніздичів