У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сміла - Гордишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сміла - Гордишівка:

Поточний розклад електричок Сміла - Гордишівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 50 хв зі станції Сміла і прибуває на станцію Гордишівка о 11 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 3 г 56 хв. Між станціями Сміла і Гордишівка цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Центральна(07.54), Балаклія-2(08.48), Сигнаївка(09.46), 226 Км(10.35), Степна(11.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сміла - Гордишівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сміла Гордишівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сміла - Гордишівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 07.50
Сміла
11.46
Гордишівка
3 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сміла -Гордишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сміла — Гордишівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гордишівка — Сміла