У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гречани - Западинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гречани - Западинці:

Поточний розклад електричок Гречани - Западинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 20 хв зі станції Гречани і прибуває на станцію Западинці о 18 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Гречани і Западинці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Олешин(17.29), Заруддя(17.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гречани - Западинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гречани Западинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гречани - Западинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гречани та Западинці – 27.5 км. Ціна квитка на електричку Гречани Западинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.20
Гречани
18.05
Западинці
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гречани -Западинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гречани — Западинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Западинці — Гречани