У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Грузьке - Зафатівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Грузьке - Зафатівка:

Поточний розклад електричок Грузьке - Зафатівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 56 хв зі станції Грузьке і прибуває на станцію Зафатівка о 18 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6105 сполученням Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Грузьке і Зафатівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Грузьке - Зафатівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Грузьке Зафатівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Грузьке - Зафатівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Грузьке та Зафатівка – 2.7 км. Ціна квитка на електричку Грузьке Зафатівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6101 Ворожба Бахмач 06.07
Грузьке
06.11
Зафатівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6103 Ворожба Конотоп 12.26
Грузьке
12.30
Зафатівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6105 Ворожба Бахмач 17.56
Грузьке
18.00
Зафатівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Грузьке -Зафатівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Грузьке — Зафатівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зафатівка — Грузьке