У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка - Грузьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зафатівка - Грузьке:

Поточний розклад електричок Зафатівка - Грузьке включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 42 хв зі станції Зафатівка і прибуває на станцію Грузьке о 15 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6306 сполученням Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Зафатівка і Грузьке цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зафатівка - Грузьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зафатівка Грузьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зафатівка - Грузьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зафатівка та Грузьке – 2.7 км. Ціна квитка на електричку Зафатівка Грузьке складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Бахмач Ворожба 09.32
Зафатівка
09.36
Грузьке
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 15.42
Зафатівка
15.45
Грузьке
3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.13
Зафатівка
21.17
Грузьке
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зафатівка -Грузьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зафатівка — Грузьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Грузьке — Зафатівка