У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Григорівка - Біловоди
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Григорівка - Біловоди:

Поточний розклад електричок Григорівка - Біловоди включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 55 хв зі станції Григорівка і прибуває на станцію Біловоди о 17 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 2 г 30 хв. Між станціями Григорівка і Біловоди цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 25 Км(09.16), Талалаївка(09.59), Житнє(10.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Григорівка - Біловоди, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Григорівка Біловоди ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Григорівка - Біловоди можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6936-6544 Бахмач Ромодан 09.06
Григорівка
11.36
Біловоди
2 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 15.55
Григорівка
17.51
Біловоди
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Григорівка -Біловоди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Григорівка — Біловоди

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біловоди — Григорівка