У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Григорівка,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Григорівка:

Актуальний розклад електричок по станції Григорівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Григорівка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 55 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 25 Км, Курінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Григорівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Григорівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 07.09 2 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 15.30 25 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Григорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Григорівка,Чернігівська обл.