У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Губарівка - Семенів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Губарівка - Семенів Яр:

Поточний розклад електричок Губарівка - Семенів Яр включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 48 хв зі станції Губарівка і прибуває на станцію Семенів Яр о 08 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Губарівка і Семенів Яр цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Губарівка - Семенів Яр, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Губарівка Семенів Яр ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Губарівка - Семенів Яр можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Губарівка та Семенів Яр – 13.3 км. Ціна квитка на електричку Губарівка Семенів Яр складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 07.48
Губарівка
08.09
Семенів Яр
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Губарівка -Семенів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Губарівка — Семенів Яр

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенів Яр — Губарівка