У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старт - Гульськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Старт - Гульськ:

Поточний розклад електричок Старт - Гульськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 08 хв зі станції Старт і прибуває на станцію Гульськ о 10 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Житомир - Новоград-Волинський-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Старт і Гульськ цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Богунський(08.13), Юлянівка(08.48), Курне(09.12), Лебедівка(09.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Старт - Гульськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Старт Гульськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Старт - Гульськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Старт та Гульськ – 69.5 км. Ціна квитка на електричку Старт Гульськ складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Житомир Новоград-Волинський 08.08
Старт
10.05
Гульськ
1 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Старт -Гульськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Старт — Гульськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гульськ — Старт