У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іскрівка - Рогівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Іскрівка - Рогівка:

Поточний розклад електричок Іскрівка - Рогівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 30 хв зі станції Іскрівка і прибуває на станцію Рогівка о 19 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294 сполученням Скороходове - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Іскрівка і Рогівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Коломак(08.23), Панасівка(08.33), Садки(09.02), Ков'яги(09.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Іскрівка - Рогівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Іскрівка Рогівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Іскрівка - Рогівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Іскрівка та Рогівка – 49.5 км. Ціна квитка на електричку Іскрівка Рогівка складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Полтава Огульці 05.03
Іскрівка
06.04
Рогівка
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6294 Скороходове Огульці 08.18
Іскрівка
09.40
Рогівка
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 09.43
Іскрівка
10.36
Рогівка
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 18.30
Іскрівка
19.23
Рогівка
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Іскрівка -Рогівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іскрівка — Рогівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рогівка — Іскрівка