У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізов - Сокаль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ізов - Сокаль:

Поточний розклад електричок Ізов - Сокаль включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 17 хв зі станції Ізов і прибуває на станцію Сокаль о 22 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Ізов і Сокаль цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 27 Км(20.22), Володимир-Волинський(20.58), Ромош(21.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ізов - Сокаль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ізов Сокаль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ізов - Сокаль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 20.17
Ізов
22.23
Сокаль
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ізов -Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ізов — Сокаль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сокаль — Ізов