У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янобрід - Родатичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янобрід - Родатичі:

Поточний розклад електричок Кам'янобрід - Родатичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 33 хв зі станції Кам'янобрід і прибуває на станцію Родатичі о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Кам'янобрід і Родатичі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янобрід - Родатичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янобрід Родатичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янобрід - Родатичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янобрід та Родатичі – 15.2 км. Ціна квитка на електричку Кам'янобрід Родатичі складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109* Львів Мостиська 09.50
Кам'янобрід
10.09
Родатичі
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.33
Кам'янобрід
18.51
Родатичі
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.35
Кам'янобрід
21.57
Родатичі
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янобрід -Родатичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янобрід — Родатичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Родатичі — Кам'янобрід