У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родатичі - Кам'янобрід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родатичі - Кам'янобрід:

Поточний розклад електричок Родатичі - Кам'янобрід включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 55 хв зі станції Родатичі і прибуває на станцію Кам'янобрід о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Родатичі і Кам'янобрід цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родатичі - Кам'янобрід, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родатичі Кам'янобрід ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родатичі - Кам'янобрід можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Родатичі та Кам'янобрід – 15.2 км. Ціна квитка на електричку Родатичі Кам'янобрід складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.23
Родатичі
05.48
Кам'янобрід
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.51
Родатичі
07.10
Кам'янобрід
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6112* Мостиська Львів 17.55
Родатичі
18.14
Кам'янобрід
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родатичі -Кам'янобрід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родатичі — Кам'янобрід

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янобрід — Родатичі