У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - 128 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янське - 128 Км:

Поточний розклад електричок Кам'янське - 128 Км включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 18 хв зі станції Кам'янське і прибуває на станцію 128 Км о 09 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Дніпро-Головний - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Кам'янське і 128 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янське - 128 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янське 128 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янське - 128 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янське та 128 Км – 29.3 км. Ціна квитка на електричку Кам'янське 128 Км складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янське -128 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — 128 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 128 Км — Кам'янське