У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Вантажний - Зміїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків-Вантажний - Зміїв:

Поточний розклад електричок Харків-Вантажний - Зміїв включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Харків-Вантажний і прибуває на станцію Зміїв о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Букине, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Харків-Вантажний і Зміїв цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Основа(11.07), Борівська-Південна(11.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків-Вантажний - Зміїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків-Вантажний Зміїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків-Вантажний - Зміїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Харків-Вантажний та Зміїв – 34.2 км. Ціна квитка на електричку Харків-Вантажний Зміїв складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6427 Харків Букине 11.03
Харків-Вантажний
12.08
Зміїв
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 17.43
Харків-Вантажний
18.46
Зміїв
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків-Вантажний -Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків-Вантажний — Зміїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зміїв — Харків-Вантажний