У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Харків-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - Харків-Вантажний:

Поточний розклад електричок Зміїв - Харків-Вантажний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 56 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію Харків-Вантажний о 09 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Зміїв і Харків-Вантажний цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Левківка(14.16), Жихор(14.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - Харків-Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв Харків-Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - Харків-Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 07.56
Зміїв
09.00
Харків-Вантажний
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Ізюм Харків 14.13
Зміїв
15.18
Харків-Вантажний
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -Харків-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Харків-Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Вантажний — Зміїв