У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Вантажний - Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків-Вантажний - Золочів:

Поточний розклад електричок Харків-Вантажний - Золочів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 50 хв зі станції Харків-Вантажний і прибуває на станцію Золочів о 10 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6177-6178 сполученням Харків-Левада - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 13 хв. Між станціями Харків-Вантажний і Золочів цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Основа(15.12), Рижів(15.59), Курортна(16.21), Чепелине(16.45), Чорноглазівка(17.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків-Вантажний - Золочів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків-Вантажний Золочів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків-Вантажний - Золочів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Харків-Вантажний та Золочів – 56.9 км. Ціна квитка на електричку Харків-Вантажний Золочів складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173-6174 Харків Золочів 08.50
Харків-Вантажний
10.49
Золочів
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6177-6178 Харків Золочів 15.06
Харків-Вантажний
17.19
Золочів
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків-Вантажний -Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків-Вантажний — Золочів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Золочів — Харків-Вантажний