У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Харків-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Харків-Вантажний:

Поточний розклад електричок Золочів - Харків-Вантажний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Харків-Вантажний о 08 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6173 сполученням Золочів - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Золочів і Харків-Вантажний цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Соснівка(06.07), Феськи(06.26), 224 Км(06.46), Подвірки(07.04), 6 Км(07.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Харків-Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Харків-Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Харків-Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золочів та Харків-Вантажний – 54.1 км. Ціна квитка на електричку Золочів Харків-Вантажний складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173 Золочів Харків 06.02
Золочів
08.03
Харків-Вантажний
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Харків-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Харків-Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Вантажний — Золочів