У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Харків:

Розклад поїздів Хмельницький Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Браїлів, Гнівань, Козятин-1, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23, 22.01 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 07.52, 10.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 17.23
Хмельницький
07.52
Харків-Пас.
14 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
022ЛШ Трускавець Харків 22.01
Хмельницький
10.48
Харків-Пас.
12 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Хмельницький