У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Харків:

Розклад поїздів Хмельницький Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.22 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
22 Трускавець Харків 22.22
Хмельницький
10.18
Харків-Пас.
11 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Хмельницький