У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Харків:

Розклад поїздів Хмельницький Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.21, 23.30 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.18, 14.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
22 Львів Харків 22.21
Хмельницький
10.18
Харків-Пас.
11 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
74 Перемишль Харків 23.30
Хмельницький
14.55
Харків-Пас.
15 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Хмельницький