У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Хмельницький:

Розклад поїздів Харків Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Харків Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Миргород, Київ-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.53 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 09.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Харків - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
21 Харків Львів 18.53
Харків-Пас.
09.41
Хмельницький
14 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Харків