У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Хмельницький Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.55 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 09.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Хмельницький Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Хмельницький – Суми(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Хмельницький - Суми(всі вокзали) можна від 274.32 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 21.55
Хмельницький
09.56
Суми
12 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
144 Ворохта Суми 21.55
Хмельницький
09.56
Суми
12 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Хмельницький