У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Холмок - Свобода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Холмок - Свобода:

Поточний розклад електричок Холмок - Свобода включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 38 хв зі станції Холмок і прибуває на станцію Свобода о 21 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Холмок і Свобода цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Струмківка(17.40), Есень(18.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Холмок - Свобода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Холмок Свобода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Холмок - Свобода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Холмок та Свобода – 28.8 км. Ціна квитка на електричку Холмок Свобода складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 08.38
Холмок
09.41
Свобода
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 17.34
Холмок
18.37
Свобода
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 20.38
Холмок
21.38
Свобода
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Холмок -Свобода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Холмок — Свобода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свобода — Холмок