У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кочубеївка - Садки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кочубеївка - Садки:

Поточний розклад електричок Кочубеївка - Садки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 11 хв зі станції Кочубеївка і прибуває на станцію Садки о 19 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Кочубеївка і Садки цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кочубеївка - Садки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кочубеївка Садки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кочубеївка - Садки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кочубеївка та Садки – 47.4 км. Ціна квитка на електричку Кочубеївка Садки складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Полтава Огульці 04.44
Кочубеївка
05.33
Садки
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 09.22
Кочубеївка
10.13
Садки
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 18.11
Кочубеївка
19.00
Садки
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кочубеївка -Садки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кочубеївка — Садки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Садки — Кочубеївка