У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садки - Кочубеївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садки - Кочубеївка:

Поточний розклад електричок Садки - Кочубеївка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 43 хв зі станції Садки і прибуває на станцію Кочубеївка о 17 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6505 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Садки і Кочубеївка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Водяна(20.35), Коломак(21.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садки - Кочубеївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садки Кочубеївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садки - Кочубеївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садки та Кочубеївка – 39.0 км. Ціна квитка на електричку Садки Кочубеївка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 05.19
Садки
06.08
Кочубеївка
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 10.48
Садки
11.40
Кочубеївка
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 16.43
Садки
17.29
Кочубеївка
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6505 Огульці Полтава 20.30
Садки
21.30
Кочубеївка
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садки -Кочубеївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садки — Кочубеївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кочубеївка — Садки