У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломак - Зелена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коломак - Зелена:

Поточний розклад електричок Коломак - Зелена включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 06 хв зі станції Коломак і прибуває на станцію Зелена о 17 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Коломак і Зелена цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коломак - Зелена, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коломак Зелена ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коломак - Зелена можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Коломак та Зелена – 33.9 км. Ціна квитка на електричку Коломак Зелена складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 05.44
Коломак
06.23
Зелена
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 11.10
Коломак
11.50
Зелена
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 17.06
Коломак
17.43
Зелена
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коломак -Зелена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломак — Зелена

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелена — Коломак