У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коновалове - Веселий Поділ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коновалове - Веселий Поділ:

Поточний розклад електричок Коновалове - Веселий Поділ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 06 хв зі станції Коновалове і прибуває на станцію Веселий Поділ о 17 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684-6683 сполученням Гадяч - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 26 хв. Між станціями Коновалове і Веселий Поділ цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Лохвиця(15.27), Дубровський кінний завод(16.15), Хорол(17.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коновалове - Веселий Поділ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коновалове Веселий Поділ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коновалове - Веселий Поділ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684-6683 Гадяч Кременчук 15.06
Коновалове
17.32
Веселий Поділ
2 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коновалове -Веселий Поділ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коновалове — Веселий Поділ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Веселий Поділ — Коновалове