З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коростень - Київ:

Поточний розклад електричок Коростень - Київ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 58 хв зі станції Коростень і прибуває на станцію Київ о 08 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 37 хв. Між станціями Коростень і Київ цей електропоїзд проїжджає 36 зупинок. Серед них Древлянка(18.05), Чоповичі(18.34), Малин(19.06), Піски(19.46), Клавдієве(20.17), Лісова Буча(20.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коростень - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коростень Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коростень - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608 Коростень Київ 04.58
Коростень
08.33
Київ-Пас.
3 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 18.00
Коростень
21.37
Київ-Пас.
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коростень -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коростень — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Коростень