У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красна Могила - 65 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Красна Могила - 65 Км:

Поточний розклад електричок Красна Могила - 65 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 10 хв зі станції Красна Могила і прибуває на станцію 65 Км о 08 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Красна Могила і 65 Км цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Пост Південно-Східний(19.19), Дар'ївка(19.48), Щотове(20.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Красна Могила - 65 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Красна Могила 65 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Красна Могила - 65 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.10
Красна Могила
08.40
65 Км
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.10
Красна Могила
20.41
65 Км
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Красна Могила -65 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красна Могила — 65 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 65 Км — Красна Могила