У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крошня - Юлянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Крошня - Юлянівка:

Поточний розклад електричок Крошня - Юлянівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 02 хв зі станції Крошня і прибуває на станцію Юлянівка о 08 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Житомир - Новоград-Волинський-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Крошня і Юлянівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Старт(08.06), Колодіївка(08.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Крошня - Юлянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Крошня Юлянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Крошня - Юлянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Житомир Новоград-Волинський 08.02
Крошня
08.48
Юлянівка
46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Крошня -Юлянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Крошня — Юлянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Юлянівка — Крошня