У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Західний - Нікополь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Ріг-Західний - Нікополь:

Поточний розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Нікополь включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 52 хв зі станції Кривий Ріг-Західний і прибуває на станцію Нікополь о 19 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6476 сполученням Тимкове - Нікополь, в цьому випадку поїздка займе 3 г 5 хв. Між станціями Кривий Ріг-Західний і Нікополь цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Кривий Ріг(17.02), Батуринська(17.38), Апостолове(18.17), 71 Км(19.04), Нікопольбуд(19.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Нікополь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Ріг-Західний Нікополь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Ріг-Західний - Нікополь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кривий Ріг-Західний та Нікополь – 113.6 км. Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Західний Нікополь складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6476 Тимкове Нікополь 16.52
Кривий Ріг-Західний
19.57
Нікополь
3 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Ріг-Західний -Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг-Західний — Нікополь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нікополь — Кривий Ріг-Західний