У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6476 Тимкове — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Тимкове - Нікополь номер 6476 відправляється зі станції Тимкове о 14.50 і прибуває на станцію Нікополь о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6476 Тимкове - Нікополь пролягає по таким станціям як Утішне, Мойсіївка, Кривий Ріг, Новоблочна, Батуринська, Нива-Трудова, Апостолове, Тік, 71 Км, 86 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 14.50
Висунь 15.02 42 хв  15.44 12 хв 
Утішне 15.55 1 хв  15.56 1 г  5 хв 
Гейківка 16.05 2 хв  16.07 1 г  15 хв 
Мойсіївка 16.20 1 хв  16.21 1 г  30 хв 
Кривий Ріг-Західний 16.36 2 хв  16.38 1 г  46 хв 
Кривий Ріг 16.49 5 хв  16.54 1 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.06 9 хв  17.15 2 г  16 хв 
Новоблочна 17.22 1 хв  17.23 2 г  32 хв 
Лісозахисна 17.27 1 хв  17.28 2 г  37 хв 
Батуринська 17.34 1 хв  17.35 2 г  44 хв 
Радушна 17.42 1 хв  17.43 2 г  52 хв 
Нива-Трудова 17.55 1 хв  17.56 3 г  5 хв 
29 Км 18.00 1 хв  18.01 3 г  10 хв 
Апостолове 18.13 3 хв  18.16 3 г  23 хв 
47 Км 18.27 1 хв  18.28 3 г  37 хв 
Тік 18.39 1 хв  18.40 3 г  49 хв 
Підстепне 18.50 1 хв  18.51 4 г 
71 Км 18.56 1 хв  18.57 4 г  6 хв 
Чортомлик 19.06 1 хв  19.07 4 г  16 хв 
86 Км 19.22 1 хв  19.23 4 г  32 хв 
Нікополь 19.46 4 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6476 Тимкове — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28