У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курники - Шляхтинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Курники - Шляхтинці:

Поточний розклад електричок Курники - Шляхтинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 38 хв зі станції Курники і прибуває на станцію Шляхтинці о 06 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Курники і Шляхтинці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Курники - Шляхтинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Курники Шляхтинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Курники - Шляхтинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 06.38
Курники
06.51
Шляхтинці
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Курники -Шляхтинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Курники — Шляхтинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шляхтинці — Курники