У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шляхтинці - Курники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шляхтинці - Курники:

Поточний розклад електричок Шляхтинці - Курники включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 05 хв зі станції Шляхтинці і прибуває на станцію Курники о 21 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Шляхтинці і Курники цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шляхтинці - Курники, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шляхтинці Курники ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шляхтинці - Курники можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6244 Тернопіль Ланівці 21.05
Шляхтинці
21.16
Курники
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шляхтинці -Курники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шляхтинці — Курники

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курники — Шляхтинці