У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Попільня
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Попільня:

Розклад поїздів і електричок Київ - Попільня на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 7. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 06 г 57 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 28 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 18 г 52 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Попільня становить 2 г 10 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 39 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 36 хв.
Всі поїзди від станції Київ до станції Попільня курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Попільня проїжджають через такі станції і населені пункти як: Караваєві Дачі, Шляхова, Мотовилівка, Снітинка, Саверці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Попільня, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Попільня можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Попільня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Попільня

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Попільня — Київ

За маршрутом Київ - Попільня курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Попільня Показати тільки електрички сполученням Київ - Попільня