У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ларине - Мушкетове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ларине - Мушкетове:

Поточний розклад електричок Ларине - Мушкетове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 23 хв зі станції Ларине і прибуває на станцію Мушкетове о 07 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6931 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Ларине і Мушкетове цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ларине - Мушкетове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ларине Мушкетове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ларине - Мушкетове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 06.23
Ларине
07.00
Мушкетове
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ларине -Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ларине — Мушкетове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мушкетове — Ларине