У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лопушанка - Розлуч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лопушанка - Розлуч:

Поточний розклад електричок Лопушанка - Розлуч включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 52 хв зі станції Лопушанка і прибуває на станцію Розлуч о 00 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6025 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Лопушанка і Розлуч цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лопушанка - Розлуч, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лопушанка Розлуч ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лопушанка - Розлуч можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Лопушанка та Розлуч – 10.6 км. Ціна квитка на електричку Лопушанка Розлуч складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 12.26
Лопушанка
12.39
Розлуч
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 21.18
Лопушанка
21.32
Розлуч
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 23.52
Лопушанка
00.05
Розлуч
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лопушанка -Розлуч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лопушанка — Розлуч

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розлуч — Лопушанка