У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 20.47 і прибуває на станцію Сянки о 01.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.47
Скнилів 20.57 1 хв  20.58 10 хв 
Оброшин 21.05 1 хв  21.06 18 хв 
Ставчани 21.18 2 хв  21.20 31 хв 
Містки 21.26 1 хв  21.27 39 хв 
Любень-Великий 21.36 4 хв  21.40 49 хв 
Порічне 21.45 1 хв  21.46 58 хв 
Комарно 21.50 1 хв  21.51 1 г  3 хв 
Хишевичі 21.57 1 хв  21.58 1 г  10 хв 
Коропуж 22.02 3 хв  22.05 1 г  15 хв 
39 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  24 хв 
Рудки 22.16 2 хв  22.18 1 г  29 хв 
Новосілки 22.21 1 хв  22.22 1 г  34 хв 
Хлопчиці 22.25 1 хв  22.26 1 г  38 хв 
Луки 22.29 1 хв  22.30 1 г  42 хв 
Конюшки 22.33 1 хв  22.34 1 г  46 хв 
Калинів 22.41 1 хв  22.42 1 г  54 хв 
63 Км 22.50 1 хв  22.51 2 г  3 хв 
Самбір 22.57 23 хв  23.20 2 г  10 хв 
Стрілковичі 23.28 1 хв  23.29 2 г  41 хв 
Ваньковичі 23.34 1 хв  23.35 2 г  47 хв 
Турчиновичі 23.38 1 хв  23.39 2 г  51 хв 
Созань 23.45 1 хв  23.46 2 г  58 хв 
Старий Самбір 23.51 6 хв  23.57 3 г  4 хв 
Терешів Спас 00.03 1 хв  00.04 3 г  16 хв 
Бусовисько 00.09 1 хв  00.10 3 г  22 хв 
Верхній Лужок 00.12 1 хв  00.13 3 г  25 хв 
Стрілки 00.18 1 хв  00.19 3 г  31 хв 
Лопушанка 00.23 1 хв  00.24 3 г  36 хв 
Ясениця 00.31 1 хв  00.32 3 г  44 хв 
Розлуч 00.38 1 хв  00.39 3 г  51 хв 
Волосянка 00.42 1 хв  00.43 3 г  55 хв 
Бойківська 00.47 1 хв  00.48 4 г 
123 Км 00.51 1 хв  00.52 4 г  4 хв 
Явора 00.57 2 хв  00.59 4 г  10 хв 
Турка 01.07 2 хв  01.09 4 г  20 хв 
Нижня Яблунька 01.13 1 хв  01.14 4 г  26 хв 
Яблонка 01.19 1 хв  01.20 4 г  32 хв 
Турочки 01.25 1 хв  01.26 4 г  38 хв 
Соколики 01.33 1 хв  01.34 4 г  46 хв 
Бенькове 01.41 1 хв  01.42 4 г  54 хв 
Сянки 01.49 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6027 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031