У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Сянки номер 6027 відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Сянки о 01.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6027 Львів - Сянки пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Старий Самбір, Стрілки, Волосянка, Турка, Соколики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Скнилів 20.55 2 хв  20.57 10 хв 
Оброшин 21.04 1 хв  21.05 19 хв 
Ставчани 21.12 1 хв  21.13 27 хв 
Містки 21.17 1 хв  21.18 32 хв 
Любень-Великий 21.25 1 хв  21.26 40 хв 
Порічне 21.30 1 хв  21.31 45 хв 
Комарно 21.37 1 хв  21.38 52 хв 
Хишевичі 21.43 1 хв  21.44 58 хв 
Коропуж 21.48 1 хв  21.49 1 г  3 хв 
39 Км 21.55 1 хв  21.56 1 г  10 хв 
Рудки 21.59 1 хв  22.00 1 г  14 хв 
Новосілки 22.04 1 хв  22.05 1 г  19 хв 
Хлопчиці 22.09 1 хв  22.10 1 г  24 хв 
Луки 22.14 1 хв  22.15 1 г  29 хв 
Конюшки 22.18 1 хв  22.19 1 г  33 хв 
Калинів 22.25 1 хв  22.26 1 г  40 хв 
63 Км 22.32 1 хв  22.33 1 г  47 хв 
Самбір 22.40 15 хв  22.55 1 г  55 хв 
Стрілковичі 23.03 1 хв  23.04 2 г  18 хв 
Ваньковичі 23.09 1 хв  23.10 2 г  24 хв 
Турчиновичі 23.13 1 хв  23.14 2 г  28 хв 
83 Км 23.16 1 хв  23.17 2 г  31 хв 
Созань 23.20 1 хв  23.21 2 г  35 хв 
Старий Самбір 23.27 2 хв  23.29 2 г  42 хв 
Терешів Спас 23.35 1 хв  23.36 2 г  50 хв 
Бусовисько 23.41 1 хв  23.42 2 г  56 хв 
Верхній Лужок 23.45 1 хв  23.46 3 г 
Стрілки 23.51 1 хв  23.52 3 г  6 хв 
Лопушанка 23.56 1 хв  23.57 3 г  11 хв 
Ясениця 00.03 1 хв  00.04 3 г  18 хв 
Розлуч 00.10 1 хв  00.11 3 г  25 хв 
Волосянка 00.14 1 хв  00.15 3 г  29 хв 
Бойківська 00.19 1 хв  00.20 3 г  34 хв 
123 Км 00.24 1 хв  00.25 3 г  39 хв 
Явора 00.29 1 хв  00.30 3 г  44 хв 
Турка 00.39 1 хв  00.40 3 г  54 хв 
Нижня Яблунька 00.44 1 хв  00.45 3 г  59 хв 
Яблонка 00.51 1 хв  00.52 4 г  6 хв 
Турочки 00.58 1 хв  00.59 4 г  13 хв 
Соколики 01.09 1 хв  01.10 4 г  24 хв 
Бенькове 01.17 1 хв  01.18 4 г  32 хв 
Сянки 01.25 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6027 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728