У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Сянки номер 6027 відправляється зі станції Львів о 20.47 і прибуває на станцію Сянки о 01.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6027 Львів - Сянки пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Старий Самбір, Стрілки, Волосянка, Турка, Соколики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.47
Скнилів 20.57 1 хв  20.58 10 хв 
Оброшин 21.05 7 хв  21.12 18 хв 
Ставчани 21.19 1 хв  21.20 32 хв 
Містки 21.24 1 хв  21.25 37 хв 
Любень-Великий 21.33 2 хв  21.35 46 хв 
Порічне 21.40 1 хв  21.41 53 хв 
Комарно 21.46 1 хв  21.47 59 хв 
Хишевичі 21.53 1 хв  21.54 1 г  6 хв 
Коропуж 21.58 4 хв  22.02 1 г  11 хв 
39 Км 22.08 1 хв  22.09 1 г  21 хв 
Рудки 22.12 2 хв  22.14 1 г  25 хв 
Новосілки 22.17 1 хв  22.18 1 г  30 хв 
Хлопчиці 22.21 1 хв  22.22 1 г  34 хв 
Луки 22.25 1 хв  22.26 1 г  38 хв 
Конюшки 22.29 1 хв  22.30 1 г  42 хв 
Калинів 22.36 2 хв  22.38 1 г  49 хв 
63 Км 22.45 1 хв  22.46 1 г  58 хв 
Самбір 22.55 23 хв  23.18 2 г  8 хв 
Стрілковичі 23.26 1 хв  23.27 2 г  39 хв 
Ваньковичі 23.32 1 хв  23.33 2 г  45 хв 
Турчиновичі 23.36 1 хв  23.37 2 г  49 хв 
83 Км 23.39 1 хв  23.40 2 г  52 хв 
Созань 23.43 1 хв  23.44 2 г  56 хв 
Старий Самбір 23.49 2 хв  23.51 3 г  2 хв 
Терешів Спас 23.57 1 хв  23.58 3 г  10 хв 
Бусовисько 00.03 1 хв  00.04 3 г  16 хв 
Верхній Лужок 00.07 1 хв  00.08 3 г  20 хв 
Стрілки 00.13 1 хв  00.14 3 г  26 хв 
Лопушанка 00.18 1 хв  00.19 3 г  31 хв 
Ясениця 00.25 1 хв  00.26 3 г  38 хв 
Розлуч 00.32 1 хв  00.33 3 г  45 хв 
Волосянка 00.36 1 хв  00.37 3 г  49 хв 
Бойківська 00.41 1 хв  00.42 3 г  54 хв 
123 Км 00.46 1 хв  00.47 3 г  59 хв 
Явора 00.51 2 хв  00.53 4 г  4 хв 
Турка 01.01 2 хв  01.03 4 г  14 хв 
Нижня Яблунька 01.07 1 хв  01.08 4 г  20 хв 
Яблонка 01.13 1 хв  01.14 4 г  26 хв 
Турочки 01.20 1 хв  01.21 4 г  33 хв 
Соколики 01.30 1 хв  01.31 4 г  43 хв 
Бенькове 01.38 1 хв  01.39 4 г  51 хв 
Сянки 01.45 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6027 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930