У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Сянки номер 6021 відправляється зі станції Львів о 09.25 і прибуває на станцію Сянки о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6021 Львів - Сянки пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16, 17, 18, 19, 20, 21 травня 2022р. пройде зміненим розкладом Львів 8:35, Скнилів 8:45-8:47, Оброшин 8:53-8:54, Ставчани 9:01-9:02, Містки 9:06-9:07, Любинь-Великий 9:14-9:22, Поріччя 9:27-9:28, Комарно 9:32-9:34, Хишевичі 9:39-9:40, Коропуж 9:44-9:45, пл. 39 км. 9:51-9:52, Рудки 9:56-9:57, Новосілки 10:00-10:01, Хлопчиці 10:04-10:05, Луки 10:08-10:09, Конюшки 10:12-10:13, Калинів 10:19-10:20, пл.63.км. 10:26-10:27, Самбір 10:34-10:36, пл.75.км. 10:44-10:45, Ваньковичі 10:50-10:51, Турчиновичі 10:54-10:55, Кар«єр-83 км. 10:57-10:58, Созань 11:01-11:02, Старий Самбір 11:07-11:09, Терешів Спас 11:15-11:16, Бусовисько 11:21-11:22, Лужок 11:25-11:26, Стрілки 11:31-11:32, Лопушанка 11:36-11:37, Ясениця 11:44-11:46, Розлуч 11:52-11:53, Волосянка 11:56-11:57, Бойківська 12:02-12:03, В. Явора 12:07-12:08, Явора 12:12-12:13, Турка 12:21-12:23, Н.Яблонька 12:27-12:28, Яблонька 12:33-12:34, Турочки 12:40-12:41, Соколики 12:50-12:51, Беньова 12:58-12:59, Сянки 13:06 23, 24, 25 травня 2022р. пройде зміненим розкладом Львів 8:35, Скнилів 8:45-8:47, Оброшин 8:53-8:54, Ставчани 9:01-9:02, Містки 9:06-9:07, Любинь-Великий 9:14-9:22, Поріччя 9:27-9:28, Комарно 9:32-9:34, Хишевичі 9:39-9:40, Коропуж 9:44-9:45, пл. 39 км. 9:51-9:52, Рудки 9:56-9:57, Новосілки 10:00-10:01, Хлопчиці 10:04-10:05, Луки 10:08-10:09, Конюшки 10:12-10:13, Калинів 10:19-10:20, пл.63.км. 10:26-10:27, Самбір 10:34-10:36, пл.75.км. 10:44-10:45, Ваньковичі 10:50-10:51, Турчиновичі 10:54-10:55, Кар«єр-83 км. 10:57-10:58, Созань 11:01-11:02, Старий Самбір 11:07-11:09, Терешів Спас 11:15-11:16, Бусовисько 11:21-11:22, Лужок 11:25-11:26, Стрілки 11:31-11:32, Лопушанка 11:36-11:37, Ясениця 11:44-11:46, Розлуч 11:52-11:53, Волосянка 11:56-11:57, Бойківська 12:02-12:03, В. Явора 12:07-12:08, Явора 12:12-12:13, Турка 12:21-12:23, Н.Яблонька 12:27-12:28, Яблонька 12:33-12:34, Турочки 12:40-12:41, Соколики 12:50-12:51, Беньова 12:58-12:59, Сянки 13:06

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.25
Скнилів 09.35 2 хв  09.37 10 хв 
Оброшин 09.43 1 хв  09.44 18 хв 
Ставчани 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Містки 09.56 1 хв  09.57 31 хв 
Любень-Великий 10.04 2 хв  10.06 39 хв 
Порічне 10.11 1 хв  10.12 46 хв 
Комарно 10.16 2 хв  10.18 51 хв 
Хишевичі 10.23 1 хв  10.24 58 хв 
Коропуж 10.28 1 хв  10.29 1 г  3 хв 
39 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  10 хв 
Рудки 10.40 1 хв  10.41 1 г  15 хв 
Новосілки 10.44 1 хв  10.45 1 г  19 хв 
Хлопчиці 10.48 1 хв  10.49 1 г  23 хв 
Луки 10.52 1 хв  10.53 1 г  27 хв 
Конюшки 10.56 1 хв  10.57 1 г  31 хв 
Калинів 11.03 1 хв  11.04 1 г  38 хв 
63 Км 11.10 1 хв  11.11 1 г  45 хв 
Самбір 11.18 2 хв  11.20 1 г  53 хв 
Стрілковичі 11.28 1 хв  11.29 2 г  3 хв 
Ваньковичі 11.34 1 хв  11.35 2 г  9 хв 
Турчиновичі 11.38 1 хв  11.39 2 г  13 хв 
Созань 11.45 1 хв  11.46 2 г  20 хв 
Старий Самбір 11.51 2 хв  11.53 2 г  26 хв 
Терешів Спас 11.59 1 хв  12.00 2 г  34 хв 
Бусовисько 12.05 1 хв  12.06 2 г  40 хв 
Верхній Лужок 12.09 1 хв  12.10 2 г  44 хв 
Стрілки 12.15 1 хв  12.16 2 г  50 хв 
Лопушанка 12.20 1 хв  12.21 2 г  55 хв 
Ясениця 12.28 2 хв  12.30 3 г  3 хв 
Розлуч 12.36 1 хв  12.37 3 г  11 хв 
Волосянка 12.40 1 хв  12.41 3 г  15 хв 
Бойківська 12.46 1 хв  12.47 3 г  21 хв 
123 Км 12.51 1 хв  12.52 3 г  26 хв 
Явора 12.56 1 хв  12.57 3 г  31 хв 
Турка 13.05 2 хв  13.07 3 г  40 хв 
Нижня Яблунька 13.11 1 хв  13.12 3 г  46 хв 
Яблонка 13.17 1 хв  13.18 3 г  52 хв 
Турочки 13.24 1 хв  13.25 3 г  59 хв 
Соколики 13.34 1 хв  13.35 4 г  9 хв 
Бенькове 13.42 1 хв  13.43 4 г  17 хв 
Сянки 13.50 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6021 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930