У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луківка - Рафалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Луківка - Рафалівка:

Поточний розклад електричок Луківка - Рафалівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 10 хв зі станції Луківка і прибуває на станцію Рафалівка о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Луківка і Рафалівка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Поворськ(21.18), 397 Км(21.57), Вараш(22.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Луківка - Рафалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Луківка Рафалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Луківка - Рафалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Луківка та Рафалівка – 67.8 км. Ціна квитка на електричку Луківка Рафалівка складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.10
Луківка
23.02
Рафалівка
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Луківка -Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луківка — Рафалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рафалівка — Луківка