У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Луківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рафалівка - Луківка:

Поточний розклад електричок Рафалівка - Луківка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 44 хв зі станції Рафалівка і прибуває на станцію Луківка о 06 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Рафалівка і Луківка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 362 Км(04.50), Маневичі(05.31), Заячівка(06.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рафалівка - Луківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рафалівка Луківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рафалівка - Луківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рафалівка та Луківка – 68.3 км. Ціна квитка на електричку Рафалівка Луківка складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 04.44
Рафалівка
06.24
Луківка
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рафалівка -Луківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Луківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Луківка — Рафалівка